• ۱۴۰۳-۰۳-۲۵
  • مشهد
  • ساعت کاری: 8.00 - 15.00

دکتر عارفه پورطالب

عضو هیات علمی گروه مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

  • سمت: هیات علمی
ریسرچ گیت
لوگو
لینکدین
لوگو
دکتر عارفه پورطالب

بیوگرافی

شروع به کار اینجانب به عنوان عضو هیات علمی گروه تغذیه در علوم پزشکی وارستگان از ابتدای سال ۱۳۹۷ می‌باشد. همچنین مسئولیت مشاوره دانشجویان تغذیه نیمسال ۹۷۱ و ۹۹۲ را نیز به عهده دارم.

دروسی که در گروه تغذیه تدریس آن‎ها به عهده اینجانب است، شامل: رژیم درمانی ۱، ۲، ۳ و ۴ روش تحقیق در علوم بهداشتی، اصول تنظیم برنامه‌های غذایی، تغذیه گروه‌های ویژه، اصول اپیدمیولوژی، سمینار، پروژه و ژورنال کلاب بوده و همچنین مسئول کارآموزی در عرصه بیمارستان دانشجویان کارآموزی نیز می‌باشیم.

علایق آموزشی و پژوهشی من بیشتر در زمینه تغذیه بالینی در بیماری­های مزمن مرتبط با تغذیه مثل دیابت و چاقی، تغذیه حمایتی بیماران در شرایط بستری در ICU و تغذیه در بیماران عصبی خصوصا مبتلایان به میگرن می­باشد.

تلاش من در زمینه تحقق اهداف عالی آموزشی و پژوهشی علوم پزشکی وارستگان و با تاکید بر استفاده از جدیدترین آموزه‌های رشته تخصصی خود جهت تسلط علمی، به روز نگاه داشتن اطلاعات آموزشی و انتقال هر چه کامل‎تر آن به دانشجویان عزیز می‎باشد. همچنین طبق آنچه همیشه مورد تاکید مدیران محترم بوده است، تشویق و آموزش دانشجویان جهت کسب مهارت های شغلی، فردی و ارتباطی برای کسب مناسب­ترین موقعیت­های شغلی پس از فارغ التحصیلی همواره مد نظر ماست.

علایق پژوهشی:

پیشینه تحصیلات دانشگاهی:

دکتری تخصصی (PhD)

رشته تحصیلی: مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه: علوم پزشکی ایران

کارشناسی ارشد

رشته تحصیلی: مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه: علوم پزشکی مشهد

کارشناسی

رشته تحصیلی:مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه: علوم پزشکی تبریز