• ۱۴۰۳-۰۳-۲۵
  • مشهد
  • ساعت کاری: 8.00 - 15.00

جزئیات وبلاگ

دکتر پریسا زارعی شرق

عضو هیات علمی گروه علوم تغذیه

  • سمت: هیات علمی
ریسرچ گیت
دکتر پریسا زارعی شرق

بیوگرافی

اینجانب از سال ۱۳۹۶ به عنوان عضو هیات علمی گروه علوم تغذیه در مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان مشغول به کار هستم. پیش از آن در حیطه تغذیه جامعه نگر در آموزش و برنامه ریزی اصول تغذیه در بهبود تغذیه جامعه در دانشکده علوم پزشکی نیشابور و به عنوان مشاور در مراکز صنعتی مانند فولاد خراسان یا نیروگاه سیکل ترکیبی نیشابور حضور داشته‎ ام.
در کلاس‎های درسی من تاکید بر مطالعه گایدلاین‎های به روز تغذیه، آشنایی با نرم افزارهای اختصاصی این رشته، مطالعه اپیدمیولوژی بیماری، طراحی مطالعات تغذیه در مناطق مختلف و آموزش اصول برقراری ارتباط با مراجعه کنندگان در محل‎های کاری همیشه مورد تاکید است.
توصیه اصلی من برای متقاضیان رشته تغذیه تعیین اهداف به منظور تخصصی شدن فعالیت ایشان است تا با برندسازی ایشان در حیطه های تخصصی تغذیه بتوانند اقدامات ماندگار علمی و پژوهشی داشته باشند.
دروس تدریس شده من در رشته علوم تغذیه، تغذیه اساسی، تغذیه در دوران‎های زندگی، پروژه تغذیه، اصول مشاوره و آموزش تغذیه، کاربرد رایانه در علوم تغذیه می‎باشد و به عنوان استاد مشاور سمینار و پروژه‎های دانشجویی، مسئول کارورزی تغذیه در مراکز بهداشتی و مسئول اموردانشجویی در گروه تغذیه نیز فعالیت دارم.

علایق پژوهشی:

پیشینه تحصیلات دانشگاهی:

دکتری تخصصی (PhD)

رشته تحصیلی: دکترای تخصصی تکنولوژی غذایی دانشگاه: دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور

کارشناسی ارشد

رشته تحصیلی: علوم تغذیه دانشگاه: دانشگاه علوم پزشکی مشهد

کارشناسی ارشد

رشته تحصیلی: آموزش پزشکی دانشگاه: دانشگاه علوم پزشکی مجازی

کارشناسی

رشته تحصیلی: آموزش پزشکی دانشگاه: علوم پزشکی اصفهان