• ۱۴۰۳-۰۳-۲۵
  • مشهد
  • ساعت کاری: 8.00 - 15.00

دکتر سپیده حسن زاده

عضو هیات علمی گروه علوم آزمایشگاهی

  • سمت: هیات علمی
ریسرچ گیت
دکتر سپیده حسن زاده

بیوگرافی

اینجانب سپیده حسن زاده دکتری تخصصی باکتری شناسی پزشکی، استادیار گروه علوم آزمایشگاهی از شهریور ۱۳۹۹ در این مرکز مشغول به فعالیت هستم. از ابتدای ورود به علوم پزشکی وارستگان تا تیرماه ۱۴۰۱ مسئولیت فعالیت های دانشجویی گروه علوم آزمایشگاهی را بر عهده داشتم و از شهریور ۱۴۰۱ به عنوان مدیر مهارتکده به تربیت مهارت آموزان متخصص مشغول هستم.
علاوه ‎بر آموزش دروس تخصصی آزمایشگاهی در زمینه میکروب شناسی علاقه زیادی به پژوهش در موضوعات مربوط به ژنتیک میکروارگانیسم ها، مقاومت های میکروبی و کنترل عفونت ها، عفونت های بیمارستانی و توبرکلوزیس، رابطه فلور میکروبی با انواع بیماری ها دارم. با توجه به سابقه کاری در بخش‎های مختلف آزمایشگاه تشخیص طبی و آزمایشگاه های تخصصی پژوهشی سعی می‎کنم تا علاوه بر بالابردن سطح تئوری دانشجویان آن‎ها را در زمینه مهارت های عملی نیز پرورش داده و تلاش می کنم مهارت‎هایی را به دانشجویان انتقال دهم که در عرصه کاری و تحقیقاتی آن‎ها مفید واقع شوند.
دروسی که در این مرکز برای دانشجویان تدریس می‎کنم عبارتست از: میکروب شناسی عمومی، میکروب شناسی پزشکی، آزمایشگاه میکروب شناسی، باکتری شناسی، آزمایشگاه باکتری شناسی، بهداشت عمومی و اپیدمیولوژی و مسئول کارآموزی در عرصه دانشجویان علوم آزمایشگاهی.

علایق پژوهشی:

پیشینه تحصیلات دانشگاهی:

دکتری تخصصی (PhD)

رشته تحصیلی: باکتری شناسی پزشکی دانشگاه: علوم پزشکی مشهد

کارشناسی ارشد

رشته تحصیلی: میکروب شناسی پزشکی دانشگاه: علوم پزشکی تهران

کارشناسی

رشته تحصیلی: زیست شناسی عمومی دانشگاه: آزاد اسلامی مشهد